Co powinien mieć każdy piłkarz? Zobacz, co składa się na wyprawkę sportowca.

Co powinien mieć każdy piłkarz? Zobacz, co składa się na wyprawkę sportowca.

Kompletujesz wyprawkę piłkarską? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze jej poszczególnych elementów? Mamy dla Ciebie dobrą informację – w tym artykule zamieścimy wszystkie, niezbędne informacje, które pomogą Ci w zaplanowaniu listy niezbędnej odzieży i akcesoriów, które będą niezbędne do gry.

Stroje piłkarskie

Jednym z najważniejszych elementów na liście rzeczy niezbędnych do gry w piłkę nożną są profesjonalne, jednolite dla wszystkich graczy  komplety meczowe. Ubrania powinny być w spójnej barwie np. nawiązującej do kolorów logotypu klubu, a także wykonane z wysokiej jakości, oddychających, przewiewnych i szybkoschnących dzianin poliestrowych. 

Komplety piłkarskie PEHA wykonane są z wysokiej jakości poliestru. CoolMax to jedna z lepszych, polskich dzianin, o wyjątkowych właściwościach. Jest oddychająca, odprowadza wilgoć z ciała zawodnika na zewnątrz materiału, a także umożliwia wykonanie na niej dowolnego projektu w najlepszej dla sportu technice sublimacji. Zamawiając stroje piłkarskie PEHA możesz liczyć na to, że usługę sublimacji otrzymasz gratis! Wystarczy złożyć zamówienie na co najmniej 6 kompletów do gry. 

Dresy piłkarskie

Stroje sportowe niezbędne do gry w piłkę nożną to również sportowe, funkcjonalne dresy. Na komplet dresowy składają się wygodne, spodnie dresowe z lekko zwężaną nogawką, a także bluza dresowa. Całość powinna być wykonana z trwałych i zapewniających swobodną cyrkulację powietrza dzianin. Tutaj również nie ma większego zaskoczenia, ponieważ najlepsze dresy piłkarskie mają w składzie poliester, który zapewnia komfort termiczny i jednocześnie zapobiega nadmiernemu poceniu. Dresy piłkarskie przydadzą się podczas rozgrzewki, treningów na świeżym powietrzu i np. podczas wyjazdów klubowych.

Obuwie i akcesoria

Nie mniej ważne jest obuwie sportowe. Piłkarz powinien mieć dobre korki do gry na murawie i halówki z białą podeszwą do gry na hali. Warto również zainwestować w kilka par dobrej jakości, sportowych skarpet, a także wysokie getry piłkarskie. Bramkarz musi być wyposażony w profesjonalne rękawice. Niektórzy piłkarze biorą również pod uwagę zakup specjalnych ochraniaczy na piszczele, które chronią nogi przed urazami mechanicznymi podczas gry. 

Gdzie szukać wymienionych produktów? Najwygodniej jest złożyć zamówienie w jednym, sprawdzonym miejscu! Decydując się na zestawy piłkarskie PEHA – polskiego producenta ubrań sportowych, możesz zamówić od razu pasujące do kompletów meczowych dresy piłkarskie, dobre skarpety i getry.