Kto zdobył najwięcej bramek na świecie?

Kto zdobył najwięcej bramek na świecie?

Ronaldo

Możemy uznać, że Ronaldo stał się w dzisiejszych czasach ikoną piłki nożnej na całym świecie. Pomimo tego, że zawodnik nadal aktywnie rozgrywa mecze, już teraz nosi status legendy i gwiazdy światowego formatu. Nie chodzi o pojedyncze zagrania zawodnika, a raczej o całokształt kariery. Za pomocą swojego sposobu gry dotarł na sam szczyt wysławianych zawodników wszechczasów. Ronaldo przypieczętował swoje umiejętności w kilku klubach. Jednak potwierdził, co tak naprawdę potrafi, gdy grał w reprezentacji Portugalii.

Chociaż zarówno Lionel Messi, jak i Ronaldo prawdopodobnie zbliżają się do końca swojej kariery. Na pewno nie zapomnimy o nich jeszcze przez bardzo długi czas.

Obaj mają przed sobą jeszcze kilka lat gry i obaj będą chcieli wspiąć się na tę listę, ponieważ latem dołączyli do nowych klubów.

Messi wyprzedził w kwietniu ikonę Niemiec Gerda Mullera i awansował na szóste miejsce w tabeli wszech czasów, podczas gdy Ronaldo jest obecnie drugi, przeskakując Romario.

Obaj będą musieli kontynuować swoją dobrą formę jeszcze przez jakiś czas, jeśli chcą prześcignąć Bicana.

Josef Bican liderem klasyfikacji strzelców wszech czasów

Josef Bican

Brazylijski zawodnik z całą pewnością ma talent do strzelania bramek. W swojej karierze zaliczył ich ponad 600 i zagrał dla wielu różnych klubów.

Uwe Seeler

Uwee Seeler był znanym niemieckim piłkarzem w latach 70. Zdobył dwa historyczne gole w roku 1978 podczas spotkania z irlandzkim klubem Cork Celtic. Do dziś pasjonuje się piłką i pomimo swojego wieku angażuje się w wiele spotkań dotyczących piłki nożnej. Podobno liczba zaliczonych bramek w jego karierze przekroczyła 575 goli.

Lionel Messi

Prawdziwa legenda, Messi zdobył niezliczoną ilość nagród, które towarzyszyły jego bramkom w Barcelonie.

Obecnie w Paris Saint-Germain Argentyńczyk ma jeszcze kilka lat, aby powiększyć swój niesamowity dorobek.

Będzie chciał udowodnić, że jego nieliczni wątpiący nie mają racji i pokazać swoje umiejętności w innej lidze.

Romario

Z całą pewnością należy do znamienitego grona największych piłkarzy w historii. W trakcie swojej kariery wielokrotnie zmieniał kluby. Zawsze grał dla czołowych klubów piłkarskich na świecie. Poprowadził Brazylię do jej zwycięstwa w pucharze mistrzostw świata roku 1994. Za to kochają go fani i zostanie zapamiętany na wiele dziesięcioleci.